Bu sayfayı yazdır

Arosb Yönetim Kurulu Toplandı

ARTVİN ARHAVİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ (AROSB) YÖNETİM KURULU TOPLANDI ARTVİN ARHAVİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ (AROSB) YÖNETİM KURULU TOPLANDI
Haziran 19, 2017 Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Artvin Valisi Ömer Doğanay başkanlığında, Arhavi Kaymakamlığında düzenlenen toplantıya, Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Kesim, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Dilberoğlu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüsnü Hatinoğlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Orhan Yazıcı ile AROSB Bölge Müdürü Hasan Özverpan katıldı.

Toplantıda, Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Hasan Özpervan, yapılan çalışmalar hakkında müteşebbis heyetine geniş kapsamlı bilgi verdi.

Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi'nin kuruluşundan itibaren hangi aşamalardan geçtiği, şu anda hangi aşamada olduğu ve önümüzdeki süreçte neler yapılacağı hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Ayrıca, toplantıda kurul kamulaştırma işlemlerine temel teşkil edecek iş ve işlemlerin istişaresi ve strateji belirlemesi konuları şuana kadar yapılmış işlemlerin genel bir değerlendirmesi yapıldı.

Vali Doğanay, burada yaptığı konuşmada, organize sanayi bölgesini kısa sürede faaliyete geçirmek için çalışmaların aralıksız bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Karşılıklı fikir alışverişinin ardından yönetim kurulu toplantısı sona erdi.

vali-osb-toplanti_003.JPG vali-osb-toplanti_004.JPG vali-osb-toplanti_005.JPG

vali-osb-toplanti_006.JPG vali-osb-toplanti_007.JPG vali-osb-toplanti_008.JPG

vali-osb-toplanti_009-1.jpg vali-osb-toplanti_009-2.jpg vali-osb-toplanti_009-3.jpg

vali-osb-toplanti_009.JPG vali-osb-toplanti_010.JPG

Okunma 34426 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 19 Haziran 2017 07:14
AROSB
Yorum eklemek için giriş yapın