Bu sayfayı yazdır

Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplandı

“AOSB” MÜDÜRLÜĞÜNE HASAN ÖZPERVAN GETİRİLDİ “AOSB” MÜDÜRLÜĞÜNE HASAN ÖZPERVAN GETİRİLDİ
Aralık 20, 2016 Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Müteşebbis Heyeti toplandı. Artvin Valisi Ömer Doğanay başkanlığında, Arhavi Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Kesim, Yönetim Kurulu üyeleri, İl ve belediye meclis üyeleri ile İl Özel İdare Genel Sekreterliği yetkilileri katıldı.

Toplantıda, gündemde yer alan Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi 2017 yılı bütçesi görüşülerek, 250 bin liralık bütçe onaylandı. Daha sonra gündemde yer alan yönetim kurulunun oylarıyla AOSB'nin müdürlüğüne Harita Mühendisi Hasan Özpervan getirildi. Yaklaşık iki saat süren toplantı, OSB alt yapı inşaatı ve kamulaştırma çalışmaları için kredi kullanılması onaylanmasının ardından sona erdi.

Vali Doğanay, yaptığı konuşmada, AOSB'nin kurulmasında ve kuruluş altyapısının tamamlanmasında emeği geçenlerle müteşebbis heyete teşekkür ederek, AOSB'yi yeni bir ivmeyle ileri noktalara taşımak için yönetim kurulu üyeleriyle ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

osb-muduru-atandi_001.jpg osb-muduru-atandi_002.jpg osb-muduru-atandi_003.jpg

osb-muduru-atandi_004.jpg osb-muduru-atandi_005.jpg osb-muduru-atandi_006.jpg

osb-muduru-atandi_007.jpg osbmuduru-atandi_008.jpg

Okunma 1212 defa Son Düzenlenme Perşembe, 23 Şubat 2017 10:38
AROSB
Yorum eklemek için giriş yapın